Ceylan gençlere sitem etti! ‘Yeni nesil terbiyesiz’

Bir zamanların ‘Küçük Ceylan’ı şarkıcı Ceylan Avcı, son zamanlarda değişimiyle ve geçirdiği estetik operasyonlarla magazin gündeminden düşmüyor.

Sık sık imaj değiştirmesiyle gündeme gelen şarkıcı Ceylan, geçtiğimiz aylarda koyu renk olarak kullandığı saçlarını sarıya boyatarak sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Ünlü ismin koyu renkle geçen zamanı kısa sürdü ve tekrar sarı haline geri döndü.

“YÜZÜMÜ TELEFONUM DAHİ TANIMIYOR”

Bir magazin programına konuk olan Ceylan, yüzünde estetik olduğunu ve değişiminden dolayı mutlu olduğunu belirtmişti. Değişimiyle ilgili konuşan Ceylan, “Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum dahi tanımıyor. 40 senedir bu sektördeyim. Ben şarkı çıkardığımda haber olmuyorum ama imaj değiştirdiğimde haber oluyorum. Takdir edilmeyi beklemiyorum zaten” demişti.

“SESİ ÇOK GÜZEL”

Şarkıcı Ceylan ve Seccad Mehmedi, önceki gece sahne aldı. Birlikte arka arkaya sahne alacak olan ikili basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ceylan, “Seccad benim şirketimden çıktı. Çocukluğundan beri hiç bir şekilde başkasına şarkı yapmadı. Sorumluluk almak istemiyordum ben aslında. Hiç bir şekilde de sanatçı almıyordum bu yüzden. Sesi çok güzel, şarkıları çok güzel o yüzden dayanamadım.” dedi.

“BU İNSANLARA SAYGI DUYMUYORUM”

Seccad Mehmedi’yi överken genç nesilin terbiyesiz olduğunu dile getiren Ceylan, “Şimdiki nesilde terbiyesiz çok. Haddini bilmeyen insanlar o kadar çok ki. O yüzden Seccad’ı çok severim. Çok da efendidir kendisi. Ego. Yeni nesilin terbiyesizliğinin tek sebebi ego. Bizim büyüklerimize böyle şeylerimiz hiç olmadı. Bakıyorum, okuyamıyorlar bile. Bizler gibi olsalar, yetişseler yapamazlardı. İsim veremem ben hiç bir zaman. Halk bunun cevabını veriyordur zaten. Hiç bir zaman bu insanlara asla saygı duymuyorum. Canlı gelsin okusunlar. Görelim bakalım ne kadar şarkıcılar, sanatçılar. Performans çok önemli.” diyerek genç nesile eleştirilerde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir