Merve Dizdar, ‘Kuru Otlar Üstüne’ filminde sergilediği performansla ‘En İyi Kadın Oyuncu’ dalında Altın Palmiye’ye layık görülmüştü. ‘En İyi Erkek Oyuncu’ dalında ödül kazanan ise ‘Perfect Days’ filmi ile Koji-Ya Kusho olmuştu.
İki oyuncu, İstanbul’da bir araya geldi. 43. İstanbul Film Festivali Ulusal Yarışma jürisinde yer alan Merve Dizdar, festival kapsamında Türkiye’ye gelen Japon oyuncu ile yemek yedi.
![](https://tuzla-emlak-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/merve-dizdar-ile-koji-ya-kusho-bir-yil-sonra-bulustu-0-Wsduchqn.jpg)